Kaş Otel Hideaway

'' Geleneksel Türk misafirperliginin modernlikle buluştugu huzurlu evimiz .. ''

Hideaway Hotel , Kaş anfitiyatronun hemen yanı başında konumlanmış tamamı balkonlu 20 odası , nefes kesen manzaralı terası ve mutfağından çıkan birbirinden leziz yöresel tatlarıyla  konforlu ve ferah bir butik otel , yılın her mevsimi kapısını çalabileceğiniz samimi bir aile işletmesi ..

Terasından denizi adeta kucaklayabildiğiniz Hideaway' den Kaş Limanı , merkez ve otogar sadece 10 dakikalık yürüme mesafesinde.. Serinlemek istediğinizde hemen komşumuz Leymona Beach' ten turkuaz renklere dalabilir , kahvaltı sonrası ücretsiz servis hizmeti ile Büyük Çakıl Plajı' na ulaşıp denizin ve cafelerin keyfini çıkarabilir , ayrıca dilerseniz gün boyu Hideaway' in havuzunda yorgunluk atabilirsiniz ..

Keyifli sohbetleri ve bölge hakkındaki geniş bilgi ve birikimleri ile gün boyu sorularınızı mutlulukla yanıtlayan Hideaway Ailesi ,  açık büfe sabah kahvaltıları ve akşam yemeklerinde misafirlerini birbibirinden güzel müzikler ve yöresel şaraplar ile ağırlıyor .. Kendi bahçelerinden toplayıp işledikleri zeytin ve diğer organik ürünler tatmaya değer , Hideaway Mutfak' ta yöntemler modern tarifler ise anneannelerden ..

Tüm çevre turları , outdoor sporlar ve diğer gezi organizasyonlarınız ile ilgili gerekli rezervasyon ve yardımcı ekipmanlar sizler için titizlikle temin edilmetedir .

Rezervasyonlarınızı sitemiz üzerinden veya telefon yoluyla yapabilir , otelimize havaalanı ya da Kaş otogardan ulaşım için servisimizi kullanabilirsiniz .