Kaş Otel Hideaway

"Geleneksel Türk misafirperliginin modernlikle buluştugu huzurlu evimiz..."

Hideaway Hotel, Kaş anfitiyatronun hemen yanı başında konumlanmış tamamı balkonlu 20 odası, nefes kesen manzaralı terası ve mutfağından çıkan birbirinden leziz yöresel tatlarıyla  konforlu ve ferah bir butik otel, yılın her mevsimi kapısını çalabileceğiniz samimi bir aile işletmesi ..

Terasından denizi adeta kucaklayabildiğiniz Hideaway' den Kaş Limanı , merkez ve otogar sadece 10 dakikalık yürüme mesafesinde.. Serinlemek istediğinizde hemen komşumuz Leymona Beach' ten turkuaz renklere dalabilir, kahvaltı sonrası ücretsiz servis hizmeti ile Büyük Çakıl Plajı' na ulaşıp denizin ve cafelerin keyfini çıkarabilir , ayrıca dilerseniz gün boyu Hideaway' in havuzunda yorgunluk atabilirsiniz ..

Keyifli sohbetleri ve bölge hakkındaki geniş bilgi ve birikimleri ile gün boyu sorularınızı mutlulukla yanıtlayan Hideaway Ailesi,  açık büfe sabah kahvaltıları ve akşam yemeklerinde misafirlerini birbibirinden güzel müzikler ve yöresel şaraplar ile ağırlıyor... Kendi bahçelerinden toplayıp işledikleri zeytin ve diğer organik ürünler tatmaya değer, Hideaway Mutfak'ta yöntemler modern tarifler ise anneannelerden ..

Tüm çevre turları, outdoor sporlar ve diğer gezi organizasyonlarınız ile ilgili gerekli rezervasyon ve yardımcı ekipmanlar sizler için titizlikle temin edilmetedir .

Rezervasyonlarınızı sitemiz üzerinden veya telefon yoluyla yapabilir, otelimize havaalanı ya da Kaş otogardan ulaşım için servisimizi kullanabilirsiniz .